Nasze obiekty


  

 

 

XIX Olimpiada Osób z Niepełnosprawnością za nami.
5 września 2019

Przedstawiamy wyniki zakończonej XIX Olimpiady Osób z Niepełnosprawnością :

Skok w dal Chłopcy rocznik 2012 do 7lat

  1. Czaplok Oskar
  2. Szarama Borys
  3. Hajduk Wojciech

Skok w dal Dziewcząt rocznik 2012 do 7lat

  1. Kaszyńska Natalia
  2. Czaplok Ewelina
  3. Jeruzal Paulina

Skok w dal Chłopcy rocznik 2011-2007

  1. Przybyłko Bartek
  2. Warzocha Jakub
  3. Jaszczura Błażej

Skok w dal Dziewcząt rocznik 2011-2007

  1. Krzyk Natalia
  2. Kowalak Paulina
  3. Wielgos Marta

Skok w dal Chłopcy rocznik 2006-2002

  1. Pośpiech Paweł
  2. Matuszczyk Igor
  3. Pająk Paweł

Skok w dal Dziewcząt rocznik 2006-2002

  1. Lisek Andżelika
  2. Kowolik Karolina
  3. Świtała Karolina

Skok w dal Chłopcy rocznik od 2001

  1. Władacz Ariel
  2. Jamrosy Robert
  3. Burzan Janusz

Skok w dal Dziewcząt rocznik od 2001

  1. Respondek Justyna
  2. Czaplok Weronika
  3. Król Sylwia

Pchnięcie Kulą Chłopcy rocznik 2012 do 7lat

  1. Tworek Szymon
  2. Schaniel Kajetan
  3. Kędzierski Piotr

Pchnięcie Kulą Dziewcząt rocznik 2012 do 7lat

  1. Weis Lena
  2. Jakubczyk Karolina
  3. Długołańska Agata

Pchnięcie Kulą Chłopcy rocznik 2011-2007

  1. Maleszka Wojciech
  2. Jaszczura Błażej
  3. Bętkowski Bartosz

Pchnięcie Kulą Dziewcząt rocznik 2011-2007

  1. Gabel Laura
  2. Melcher Julia
  3. Mazurek Urszula

Pchnięcie Kulą Chłopcy rocznik 2006-2002

  1. Pająk Paweł
  2. Czogała Kamil
  3. Pawlik Adrian

Pchnięcie Kulą Dziewcząt rocznik 2006-2002

  1. Zięba Julia
  2. Kowolik Karolina
  3. Świtała Karolina

Pchnięcie Kulą Chłopcy rocznik od 2001

  1. Łosiński Daniel
  2. Jakubowski Mateusz
  3. Jamrosy Robert

Pchnięcie Kulą Dziewcząt rocznik od 2001

  1. Bernaciska Jolanta
  2. Habraszka Iwona
  3. Guja Marika

Bieg na 30m Chłopcy rocznik 2012 do 7lat

  1. Piotr Kędzierski
  2. Szymon Tworek
  3. Franciszek Man

Bieg na 30m Dziewcząt rocznik 2012 do 7lat

  1. Nadia Różycka
  2. Lena Weis
  3. Nicola Runge

Bieg na 30m Chłopcy rocznik 2011-2007

  1. Wojciech Maleszka
  2. Wojciech Szala
  3. Jakub Warzocha

Bieg na 30m Dziewcząt rocznik 2011-2007

  1. Julia Melcher
  2. Urszula Mazurek
  3. Natalia Krzyk

Bieg na 30m Chłopcy rocznik 2006-2002

  1. Paweł Pośpiech
  2. Igor Matuszczyk
  3. Paweł Pająk

Bieg na 30m Dziewcząt rocznik 2006-2002

  1. Andżelika Lisek
  2. Karolina Świtała
  3. Karolina Kowalik

Bieg na 30m Chłopcy rocznik od 2001

  1. Patryk Kolany
  2. Mateusz Walecki
  3. Piotr Szendzielorz

Bieg na 30m Dziewcząt rocznik od 2001

  1. Beata Garcarz
  2. Jadwiga Czarniak
  3. Weronika Czaplok

 Wszystkim Uczestnikom Gratulujemy !!!

Kliknij aby powiększyć!

 

 


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Rudzki Półmaraton Industrialny
Dzień Dziecka
Nocny Rajd Rowerowy
Hawaii Party
Mistrzostwa w Narciarstwie
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie