Wyniki XI Grand Prix Rudy Śl. w Tenisie Stołowym
18 luty 2008

GRAND PRIX RUDY ŚLĄSKIEJ

w tenisie stołowym

2008 r.

 

 

 

 

 

 

 

Szkoły podstawowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Przybyłka Arkadiusz

32

29

 

 

61

2

Sroka Karol

30

30

 

 

60

3

Sroka Michał

29

27

 

 

56

4

Woźniczka Daniel

28

26

 

 

54

5

Chmiel Daniel

27

22

 

 

49

6

Słupski Michał

 

32

 

 

32

7

Kuźnik Mariusz

 

28

 

 

28

8

Nadolski Dawid

 

25

 

 

25

9

Kochel Paweł

 

24

 

 

24

10

Popa Mariusz

 

23

 

 

23

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazjum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Janota Sylwester

32

32

 

 

64

2

Brożek Piotr

30

29

 

 

59

3

Sójka Stanisław

27

30

 

 

57

4

Bomba Artur

28

26

 

 

54

5

Olszyna Andrzej

29

24

 

 

53

6

Dygas Krystian

25

21

 

 

46

7

Szyma Adam

26

12

 

 

38

8

Guzenda Sebastian

24

12

 

 

36

9

Ziętal Karol

23

12

 

 

35

10

Paszkiewicz Michał

 

28

 

 

28

11

Wycisło Wojciech

 

26

 

 

26

12

Kurek Michał

 

24

 

 

24

13-15

Ciesielski Marcin

 

21

 

 

21

 

Gierczycki Mateusz

 

21

 

 

21

 

Jawień Marcin

 

21

 

 

21

16-19

Kłosek Adrian

 

17

 

 

17

 

Sierantowicz Mateusz

 

17

 

 

17

 

Sobota Łukasz

 

17

 

 

17

 

Szymura Paweł

 

17

 

 

17

20-22

Panek Mateusz

 

12

 

 

12

 

Ogaza Dawid

 

12

 

 

12

 

Wieczorek Krzysztof

 

12

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła średnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Czyrnia Piotr

32

30

 

 

62

2

Czyrnia Krzysztof

30

29

 

 

59

3

Burkacki mateusz

29

28

 

 

57

4

Brożek Daniel

28

26

 

 

54

5

Galicki Kamil

27

27

 

 

54

6

Klimczok Mateusz

 

32

 

 

32

7

Sierantowicz Paweł

 

25

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta do lat 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Jakubik Katarzyna

32

29

 

 

61

2

Nidbał Magdalena

30

21

 

 

51

3

Gabor Dominika

28

14

 

 

42

4

Twardowska Kinga

27

14

 

 

41

5

Gębka Kamila

 

32

 

 

32

6

Wróbel Aneta

 

30

 

 

30

7

Gilner Natalia

29

 

 

 

29

8

Wawrzyńczak Aleksandra

 

28

 

 

28

9

Janiczak Dominika

 

27

 

 

27

10

Kurach Dominika

 

26

 

 

26

11

Stanisławska sandra

 

25

 

 

25

12

Kurach Anna

 

24

 

 

24

13-15

Bomba Angelika

 

21

 

 

21

 

Maraszkiewicz Patrycja

 

21

 

 

21

 

Wróbel Elzbieta

 

21

 

 

21

16-19

Górecka Aneta

 

17

 

 

17

 

Kochal Malgorzata

 

17

 

 

17

 

Molągowska Aleksandra

 

17

 

 

17

 

Molągowska Karolina

 

17

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Białowąs Katarzyna

30

32

 

 

62

2

Heppa Aleksandra

32

30

 

 

62

3

Brachmann Marta

29

26

 

 

55

4

Kurek Anna

 

29

 

 

29

5-6

Kaniecka Dorota

28

 

 

 

28

 

Wawrzyńczak Aleksandra

 

28

 

 

28

7

Wróbel Aneta

 

26

 

 

26

8-9

Kurach dominika

 

24

 

 

24

 

Wróbel Elżbieta

 

24

 

 

24

10-11

Gilner Natalia

 

22

 

 

22

 

Janiczak Dominika

 

22

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

Mężczyźni (amatorzy bez licencji PZTS)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Podsiadły Andrzej

32

28

 

 

60

2

Maj Zdzisław

30

21

 

 

51

3

Dec Zbigniew

29

21

 

 

50

4

Żak Artur

28

21

 

 

49

5

Chmiel Mirosław

27

18

 

 

45

6

Widera Krzysztof

 

32

 

 

32

7

Ryczko Janusz

 

30

 

 

30

8

Wilaszek Grzegorz

 

29

 

 

29

9-11

Bytomski Zbigniew

26

 

 

 

26

 

Jankiewicz Zbigniew

 

26

 

 

26

 

Kowalski Janusz

 

26

 

 

26

12

Bokuniewicz Adam

25

 

 

 

25

13-14

Orlef Andrzej

 

24

 

 

24

 

Rodło Slawomir

 

24

 

 

24

15

Szlufik Artur

 

21

 

 

21

16

Bubik Piotr

 

18

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

Weterani (powyżej 50 lat)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Miszka Stefan

32

28

 

 

60

2

Jarosz Andrzej

29

26

 

 

55

3

Wolny Marek

30

24

 

 

54

4

Kucharski Andrzej

28

21

 

 

49

5

Stolarek Piotr

27

17

 

 

44

6

Nowok Edward

24

17

 

 

41

7

Lechowski Tadeusz

26

13

 

 

39

8

Rafa Jerzy

22

17

 

 

39

9

Kaczmarek Ryszrd

25

13

 

 

38

10

Richta Marian

 

32

 

 

32

11

Wilk Piotr

 

30

 

 

30

12

Wolny Michał

 

29

 

 

29

13

Biaduń Antoni

 

27

 

 

27

14

Kwodawski Marian

 

24

 

 

24

15

Kucharski Władysław

23

 

 

 

23

16-19

Budziński Mariusz

 

21

 

 

21

 

Kaczor Rudolf

21

 

 

 

21

 

Kowalczyk Lech

 

21

 

 

21

 

Szczupak Stanislaw

 

21

 

 

21

20

Kurpas Edward

20

 

 

 

20

 

Słota Stefan

 

17

 

 

17

23-24

Bogucki Konrad

 

13

 

 

13

 

Krause Manfred

 

13

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

OPEN (bez ograniczeń)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

I   03.02.08

II 17.02.08

III 15.03.08

IV 29.03.08

Suma punktów

1

Czyrnia Krzysztof

32

26

 

 

58

2

Maraszkiewicz Ryszrd

30

21

 

 

51

3

Sójka Stanisław

21

24

 

 

45

4

Czyrnia Pitr

29

11

 

 

40

5

Bomba Artur

21

17

 

 

38

6

Papis Łukasz

25

11

 

 

36

7

Wolny Marek

24

11

 

 

35

8

Kwodawski Bartosz

 

32

 

 

32

9

Richta Marian

 

30

 

 

30

10

Cioch Błażej

 

29

 

 

29

11-13

Durak Kamil

28

 

 

 

28

 

Lewczuk Mirosław

 

28

 

 

28

 

Rafa Jerzy

17

11

 

 

28

14

Borowski Jan

27

 

 

 

27

15-16

Brożek Piotr

26

 

 

 

26

 

Fomin Jurij

 

26

 

 

26

17-18

Dec Zbigniew

14

11

 

 

25

 

Nowok Edward

14

11

 

 

25

19

Janota Sylwester

 

24

 

 

24

20

Podsiadły Andrzej

17

5

 

 

22

21-25

Bek Piotr

21

 

 

 

21

 

Brożek Daniel

 

21

 

 

21

 

Galicki Kamil

 

21

 

 

21

 

Heppa Aleksandra

21

 

 

 

21

 

Wilaszek Grzegorz

 

21

 

 

21

26-30

Białowąs Katarzyna

17

 

 

 

17

 

Klimczok Mateusz

 

17

 

 

17

 

Kowalski Janusz

 

17

 

 

17

 

Sierantowicz Paweł

 

17

 

 

17

 

Stolarek Piotr

17

 

 

 

17

31

Maj Zdzisław

14

 

 

 

14

32-33

Rycko Janusz

 

11

 

 

11

 

Wycisło Wojciech

 

11

 

 

11

34

Ciesielski Marcin

 

5

 

 

5


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Mistrzostwa w Narciarciarstwie
Hawaii Party
Nocny Rajd Rowerowy
Dzień Dziecka
Rudzki Półmaraton Industrialny
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie