Po Turnieju Koszykówki Ulicznej
24 maja 2008

24 maja na Targowisku Miejskim w Rudzie Śląskiej odbył się Turniej Koszykówki Ulicznej w ramach Dni Profilaktyki 2008 pod hasłem   W drodze ku samodzielności. Do rozgrywek zgłosiły się 33 drużyny rozgrywające mecze streetballa w pięciu kategoriach. Uczestnikami byli zawodnicy nie tylko z naszego miasta, ale przybyli również koszykarze z Tarnowskich Gór, Oświęcimia, Bytomia, Zabrza, Chorzowa, Katowic, Czeladzi, Świętochłowic, Gliwic i Zabrza.

 

Wyniki:

A dziewczyny rocznik 91-95

I miejsce  Żmije

            - Anna Szelwicka

            - Marlena Motyl

            - Anna Fiałkowska

            - Kamila Węgrzyn

II miejsce  Baskeciary

            - Karolina Wijtiuk

            - Draia Buńka

            - Magda Szouder

            - Patrycja Wróbel

III miejsce Iversonki

            - Kinga Pudo

            - Kinga Strzebińczyk

            - Wiola Schyla

            - Sabina Lupa

 

B Dziewczyny r.90 i starsze:

I miejsce   Odlotowe Agentki

            - Sandra Brzezina

            - Agnieszka Papaja

            - Karolina Wiewiórka

            - Katarzyna Kałuża

II miejsce   ST – TEAM

            - Aneta Wiśniewska

            - Joanna Dudek

            - Aleksandra Pysik

            - Joanna Joguś

III miejsce  X-Treme

            - Magdalena Szołkiewicz

            - Natalia Gilner

            - Karolina Szczota

 

C Chłopcy 95 r.

I miejsce   ATK Gliwice

            - Oliwer Dytko

            - Oskar Sunny

            - Grzegorz Tokarz

II miejsce    MUKK Pszczyna

            - Tomasz Dzida

            - Wojciech Janaszkiewicz

            - Tomasz Kliś           

            - Kamil Czerwieński

III miejsce    Basket Pruk Pruk

            - Michał Gabor

            - Mirek Boczek

            - Mateusz Sega

 

D Gimnazja

I miejsce  Rolniki

            - Janusz Grzywacz

            - Mariusz Kryniewski

            - Paweł Zemlak

            - Hubert Klimecki

II miejsce  Totalne świry

            - Mariusz Kwieciński

            - Djamel Benlazereg

            - Adam Bujoczek

            - Damian Gross

III miejsce   Mimo wszystko

            - Mateusz Pawlik

            - Artur Kozaczyński

            - Kamil Machowski

            - Jakub Podstawki

 

E OPEN

I miejsce   For Fun

            - Paweł Jurczyński

- Marcin Kajor

- Mateusz Keller

- Jakub Gruth

II miejsce   Orleańskie Dziewice

- Bartosz Swatowski

- Łukasz Błędowski

- Filip Zemrzycki

III miejsce   Najlepsi z najlepszych

            - Krzysztof Mierzwa

            - Przemysław Bak

            - Marcin Ucman

            - Kacper Szuniewicz

 

 

Organizatorzy dziękują wszystkim za przybycie i zapraszają do wzięcia udziału w         III Rudzkim Nocnym Streetballu , który odbędzie się w nocy z 21/22 czerwca w Wirku na targowisku. Regulamin na naszej stronie.

 


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Mistrzostwa w Narciarciarstwie
Hawaii Party
Nocny Rajd Rowerowy
Dzień Dziecka
Rudzki Półmaraton Industrialny
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie