Potwierdzenie udziału w wycieczce.
20 marca 2014

Poniżej zamieszczamy listę zgłoszonych uczestników wycieczki do Doliny Chochołowskiej w dn. 30 marca 2014. Wszystkich uczestników prosimy o potwierdzenie udziału w wycieczce pod nr telefonów: (32) 248 63 36 lub (32) 342 33 50.

 

Imię i Nazwisko:

Adam Grzyb
Agata Świerc
Agnieszka Adamiec
Agnieszka Gajda
Agnieszka Jarosik
Agnieszka Pasternak
Agnieszka Pochopien
Agnieszka Pyszny – 5 osób
Agnieszka Skorupa
Aleksander Skworc
Aleksandra Franiel
Aleksandra Jarosik
Aleksandra Kamińska- Gisder
Aleksandra Szpałek
Alicja Wróblewicz
Aneta Nowak
Angelika Filipiak
Aniela Czekała
Anna Grabowska
Anna Hauke
Anna Kicińska
Anna Lorke
Anna Nocoń
Anna Skuta
Anna Wąsek
Antoni Nocoń
Barbara Jachowicz
Barbara Łuczak
Barbara Piątek
Barbara Skuta
Barbara Wilczak
Bartłomiej Brzeziński
Beata Jagielska
Bogusław Nowak
Bożena Krupop
Bronisław Łuczak
Damian Kiełtyka
Daniela Łukasik
Danuta Czekała
Danuta Konik
Danuta Sobczyńska
Daria Rożalska
Dariusz Opeldus
Dariusz Toś
Dawid Grzyb
Dominik Szabatowski
Dorota Franiel
Dorota Halladin
Edyta Niezgoda
Edyta Szlosarek
Edyta Toś
Eugeniusz Targosz
Eunika Kusiak
Ewa Pietrasik
Ewa Skuta
Ewelina Bania
Ewelina Grzyb
Franciszek Gisder
Franciszek Hauke
Franciszek Jendryka
Gabriela Kurpas
Grzegorz Cichoń
Grzegorz Krupop
Grzegorz Sobczyński
Hanna Chodun
Helena Kott
Helena Sienkiewicz
Henryk Czuba
Henryk Dzida
Henryk Zaczek
Henryka Klimczak
Herbert Ochlak
Hubert Skworc
Imię i Nazwisko
Irena Bursztynowicz
Irena Kloza
Irena Limanówka
Iwona Staś
Iwona Świerc
Jakub Młyński
Jakub Pietrasik
Jakub Seyfried
Jan Bromboszcz
Jan Fukas
Jan Staś
Janina Bębenek
Janina Hauke
Janusz Czekała
Janusz Gąsior
Janusz Klimczak
Jerzy Cieślok
Jerzy Jachowicz
Jerzy Kurpas
Jerzy Szepe
Joanna Gomółka
Joanna Kopczyńska
Joanna Nosal
Joanna Polok
Joanna Wróblewicz
Jolanta Cichoń
Jolanta Gisder
Jolanta Grzybek
Jolanta Seyfried
Józef Limanówka
Justyna Kicińska
Justyna Powała
Justyna Skrzypczyk
Kacper Majza
Kacper Niezgoda
Karina Gąsior
Karina Wiśniewska
Karolina Latkowska
Katarzyna Cieślok
Katarzyna Kurpas
Katarzyna Nowak
Kinga Biernat
Klaudia Kałuża
Krystyna Kowolik
Krystyna Staś
Krystyna Targosz
Krystyna Zoran
Krzysztof Kaptur
Krzysztof Nowak
Krzysztof Sitek
Krzysztof Skorupa
Leon Kopczyński
Lucyna Kowolik
Łucja Ochlak
Łucja Szepe
Maciej Susuł
Maciej Susuł
Magdalena Ruda
Magdalena Skubis
Magdalena Sobczyńska
Małgorzata Kuras
Małgorzata Zaczek
Marcel Grabowski
Marcelina Skubis
Marcin Klusek
Marek Chodun
Maria Fukas
Maria Machalica
Maria Pasternak
Maria Pielka
Marta Szabatowska
Martyna Gajek
Martyna Niezgoda
Mateusz Kasprzak
Michał Chodun
Mikołaj Grzyb
Mirosław Adamiec
Mirosław Sołtysiak
Mirosława Sołtysiak
Monika Hajduk
Monika Kasprzak
Monika Kurzawa
Monika Szampera
Monika Wiśniewska
Olivier Rożalski
Oliwia Krawuczke
Oskar Rożalski
Patrycja Pochopien
Patryk Adamiec
Paulina Kakała
Piotr Czekała
Piotr Kloza
Piotr Machalica
Piotr Opitek
Przemysław Jarosik
Radosław Jarosik
Rafał Kurpas
Rafał Ruda
Remigiusz Gisder
Renata Kuras
Renata Młynarczuk
Renata Mucha
Robert Chodun
Robert Remszel – 2 osoby
Rudolf Polok
Ryszard Biernat
Sabina Bryndza
Sandra Kiełtyka
Sławomir Gajda
Smogulski – 3 osoby
Sonia Parzonka
Stanisław Mucha
Stefan Bębenek
Stella Nowak
Sylwia Bomastyk
Sylwia Kałuża
Sylwia Kurzawa
Sylwia Szołtysek-Szabatowska
Teresa Kakała
Teresa Suchta
Tobiasz Filipiak
Tomasz Kuras
Tomasz Parzonka
Urszula Janus
Wanda Krupa
Weronika Skubis
Wiktor Sienkiewicz
Wiktoria Skorupa
Wojciech Waleria
Zbigniew Franiel
Zenona Gugała
Zyta Poloczek
Żaneta Wilczak

 


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Mistrzostwa w Narciarciarstwie
Hawaii Party
Nocny Rajd Rowerowy
Dzień Dziecka
Rudzki Półmaraton Industrialny
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie