Cotygodniowe podsumowanie amatorskich lig
9 maja 2016

Poniżej prezentujemy wyniki amatorskich lig organizowanych przez MOSiR



Halowa Liga Piłkarskich Piątek "OLD BOYS"

MISTRZEM 1. ligi Halowej Ligi Piłkarskich Piątek " OLD BOYS" została drużyna Zygzak Ruda Śląska, drugie miejsce zdobyli zawodnicy Irex Gaz.

Na trzecim miejscu uplasowało się U.P.Gebauer.

Z ligą niestety żegna się Ekoakta, w barażach zagrają PWIK i Telima

 MISTRZEM 2. ligi Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "OLD BOYS" została drużyna Biadacz, drugie miejsce zdobyli zawodnicy Burzy, a trzecie Jastrząb.

Pary barażowe:

Telima- Burza

PWIK- Jastrząb

Rudzka Amatorska Liga Siatkówki

II półfinał

System Bułgarski -Volley Team Jaworzno 1:2
Helenka -KA Spróbuj z Nami 2:0

Rudzka Liga Orlików

Wdtech -FC Bar Karolinka 5:8
Patosy -Madej Wróbel 9:2
FC Foto Alladyn -MakroGeo 1:4
Somalia Attack C.F. -Los Blancos 2:3
Dam Pack -FC Zmarnowane Talenty 4:4
HHT -No Name 5:4
Ekspert -Stowarzyszenie Przyjazna Ruda Śląska 4:2
Wojak Godula -ZZG Bielszowice 0:2
Ruda 1959 Śląska -SlonskiDizajn.pl 2:4
Rezerwa -AWIR 3:4
The Blues Ruda Śląska -ZZ Kadra Bielszowice - Matik 3:8
FC Pub Pod Łososiem -Anteo 4:2
ZZG KWK Pokój -Silesia Godula 1:2
Sznaps Komando -Zygzak Ruda Śląska 0:3
Lambda Lambda Lambda- Matik 3:0


Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Spotkania 2
Demony Domana -Drim Tim 57:65
Sport Rebel Team -Dziesięć Kilo Mniej Ruda Śląska 42:57

Spotkania 1
Dziesięć Kilo Mniej Ruda Śląska -Sport Rebel Team 52:70
Drim Tim -Demony Domana 79 : 70

Wyniki barażowe (dwumecz):

Longman- 4deal 60:43
KillaBees- Atomic 55:72
Logman- 4deam 42: 49
Atomic- Killa Bees 58:55

 

Więcej o amatorskich ligach organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska TUTAJ


powrót do aktualności »

Aktualności


Szukaj na naszej stronie

 
 



 

Sonda

Która z podanych niżej imprez podobała Ci się najbardziej?

Rudzki Półmaraton Industrialny
Dzień Dziecka
Nocny Rajd Rowerowy
Hawaii Party
Mistrzostwa w Narciarstwie
Silesian Football Night
Bieg Mikołajów

 

Wybrane zdjęcie