Grupowa Nauka Pływania - edycja jesienna.
Data wydarzenia: 16.09.2023
W dniu 16.09.2023 r. rozpoczynamy jesienną edycję Grupowej Nauki Pływania w kochłowickim basenie.
Formuła zajęć:
Nauka odbywa się w cyklu cotygodniowych zajęć w soboty w godzinach 8-13 na kochłowickim basenie.
Godziny przydzielane są na etapie zapisów w zależności od wieku i stopnia zaawansowania uczestnika. W trakcie kursu dopuszczamy przeniesienia pomiędzy grupami.
Grupy:
zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 10 osób na instruktora w grupach nie przekraczających 20 osób. Z doświadczenia wiemy że optymalne grupy to 15-16 osób na godzinie dla której przydzielamy 2 instruktorów i staramy się w tym kierunku optymalizować obłożenie.
Koszt zajęć - 10 godzin basenowych kursu (45min w wodzie) to 300 zł dla dzieci i młodzieży oraz 350zł dla osób dorosłych.
Przedział wiekowy:
6-110 lat :)
Zajęcia kierowane są dla wszystkich ale w szczególności zapraszamy osoby dorosłe. Na naukę nigdy nie jest za późno!
Dzieci młodsze niż 6 lat traktowane są indywidualnie, decyzję o możliwości podjęcia nauki rozstrzygamy po konsultacji z instruktorami mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo uczestników.
Terminy zajęć:
Zajęcia planowane są w następujących terminach (zastrzegamy sobie prawo do zmiany harmonogramu):
wrzesień: 16, 23, 30
październik 7,14, 21, 28
Listopad 4, 18, 25
Prowadzący zajęcia:
wykwalifikowana kadra instruktorów z niezbędnymi uprawnieniami :)
Ilość miejsc ograniczona.
Kolejny kurs:
Edycja zimowego kursu planowana jest wstępnie na 2.12.2023 r.
Informacje
w kasie obiektu pod nr telefonu: 32 243 88 87