Rudzka Amatorska Liga Siatkówki- Wyniki!

Zapraszamy na krótką relację z zakończonych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Kadra wygrywa pierwszy mecz w wyścigu o piąte miejsce!

Kadra Bobrek Bytom po słabszym początku, później jednak nabrała werwy i pokonała Impact Volleyball Team w wyścigu o piąte miejsce RALS 2:0 (25:22; 25:19).

MVP tego spotkania został wybrany środkowy zwycięzców - Arek Bartosiak

Super Spike nadal w grze!

Zawodnicy spod szyldu Jana Olbrachta wyrównali stan półfinałowej rywalizacji dzięki pewnym zwycięstwie w dwóch setach nad Jaworznem, tym samym o wejściu do finału zadecyduje wynik trzeciego meczu.

MVP pojedynku został okrzyknięty bardzo dobrze dysponowany - Michał Rączka! Jan Olbracht Super Spike - RISER Volley Team Jaworzno 2:0 (25:20; 25:20)

Samatix powalczy o 5. miejsce!

W ostatnim meczu dzisiejszego dnia Samatix dosyć pewnie pokonuje drużynę Chłopaków i tym samym powalczy z Kadrą o piątą lokatę w rozgrywkach rudzkiej ligi!

MVP tego spotkania został wybrany Adam Ligęza. Samatix Katowice - Chłopaki nie płaczą 2:0 (25:14; 25:12)

Pronetbud wygrywa emocjonujący mecz!

Po świetnym pierwszym secie wygranym przez Tygrysy, w drugim to Pronetbud przejmuje inicjatywę i doprowadza do tie-breaka, w którym to toczy się wyrównana walka, jednak ostatecznie liderzy tabeli okazują się o włos lepsi i wygrywają spotkanie.

MVP tego pojedynku został wybrany Wojciech Szpitol. Pronetbud vol.3 - Będzińskie Tygrysy 2:1 (19:25; 25:16; 15:12).

Pronetbud wygrywając to spotkanie powinien zameldować się w finale, jednak pierwszy mecz półfinałowy został rozstrzygnięty jako walkower na korzyść Będzińskich Tygrysów, z powodu nieregulaminowej gry Pronetbudu w tym spotkaniu (występowanie na boisku jednocześnie dwóch zawodników ligowych). Tym samym rywalizacja nie została jeszcze rozstrzygnięta i o tym, kto zagra w finale zadecyduje trzeci mecz pomiędzy tymi drużynami.