RALS - Rudzka Amatorska Liga Siatkówki.

Przedstawiamy wyniki zakończonych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Jak Olbracht w półfinale!

Trzeci - decydujący o awansie do półfinału mecz padł łupem graczy Jan Olbracht Super Spike, którzy pokonali nieźle dziś grających zawodników Impact Volleyball Team Katowice 2:0 (25:20; 25:17).

#MVP tego spotkania został wybrany Michał Bordoszewski

Tygrysy wdrapały się do półfinału!

Po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu Bedzińskie Tygrysy w tie-breaku pokonują Samatix Katowice i tym samym awansują do półfinału RALS!

#MVP spotkania został wybrany został przyjmujący zwycięzców - Mariusz Jakubczyk. Będzińskie Tygrysy- Samatix Katowice 2:1 (25:20; 26:28; 15:11)

Eagle ponownie lepsi od Amatora!

Mimo zapowiadającego się tie-breaka gracze spod znaku skrzydeł wygrywają w dwóch setach, osiągając drugie zwycięstwo w tym sezonie - drugie nad tą samą drużyną.

#MVP spotkania został wybrany atakujący zwycięzców - Konrad Wydra! Amator Volley Team - Eagle Sport Team 0:2 (18:25; 24:26)

Quick pokonuje Amatora!

Po rozgrzewce z Eagle, gracze Amator Volley zmierzyli się z Quick Volley Crew w walce o 9. miejsce w całych rozgrywkach. Choć początki obu setów zwiastowały zacięty pojedynek do samego końca, to po połowie swoją przewagę demonstrowali gracze Quick Volley Crew, którzy ostatecznie pokonali Amator Volley Team 2:0 (25:15; 25:19).