RALS - Rudzka Amatorska Liga Siatkówki.

Wyniki zakończonych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Pierwszy tie-break w nowym roku!

Już pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie pokazało, że zawodnicy stęsknili się za rozgrywkami, rozgrywając trzy sety. Zacięty pojedynek stoczyły ze sobą drużyny Impact i Chłopaki. Pierwsza partia dosyć gładko wygrana przez zawodników w granatowych koszulkach, natomiast drugiej inicjatywę przejęli Chłopaki i doprowadzili do tie-breaka, w którym na przewagi wygrała drużyna Impactu!

#MVP tego spotkania został wybrany atakujący zwycięzców - Piotr Polak! Impact Volleyball Team - Chłopaki nie płaczą 2:1 (25:16; 22:25; 16:14)

Kadra z siódmym zwycięstwem w sezonie!

Mimo iż Eagle nie osiągnął w tym sezonie jeszcze zwycięstwa, a mecz powinien być dla nich szybki i przyjemny, to zawodnicy spod znaku skrzydeł stawili opór, prowadząc przez długi czas w pierwszym secie. Ostatecznie Kadra wygrała w dwóch partiach, ale w obu drużyna Eagle zdobyła ponad 20 punktów.

#MVP spotkania został wytypowany atakujący zwycięzców - Michał Szumowski! EAGLE SPORT TEAM - Kadra Bobrek bytom 0:2 (20:25; 21:25)

Pronetbud nadal bez straty seta!

W starciu gigantów lepsi okazali się gracze Pronetbudu, nie pozwalając Super Spike ugrać nawet set. Mimo to pojedynek ten stał na bardzo wysokim poziomie, w którym nie zabrakło mocnych i skutecznych ataków, szczelnych bloków i potężnych zagrywek! Mimo, że w końcówkach Pronetbud trzymał rękę na pulsie to w trakcie obu setów Jan Olbracht dotrzymywał im kroku, a nawet utrzymywali prowadzenie przez większą część drugiego seta.

#MVP meczu został wybrany Łukasz Kobylski! Pronetbud vol.3 - Jan Olbracht Super Spike 2:0 (25:20; 25:21)