RALS - Rudzka Amatorska Liga Siatkówki - Wyniki 11 luty 2022

Wyniki zakończonych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Jan Olbracht wygrywa z Impactem!

Mimo szczerych chęci, dużej motywacji i prowadzenia przez część pierwszego seta, Impactowi nie udaje się dotrzymywać kroku Super Spikowi przez cały mecz i to drużyna "żółtych" może cieszyć się zwycięstwem na koniec rundy zasadniczej. Jednak Impact najprawdopodobniej będzie mógł się zrewanżować już za tydzień w play-offach! #MVP tego spotkania został wybrany Marcin Gamza! Jan Olbracht Super Spike - Impact Volleyball Team 2:0 (25:20; 25:19)

QUICK niespodziewanie poza fazą play-off!

Po dosyć wysokim zwycięstwie nad EAGLE drużyna z Katowic była prawie pewna swojego awansu do play-offów, a przynajmniej tak się wydawało. Żeby zagrać w kolejnej fazie play off pozostało oczekiwać na wynik ostatniego meczu i liczyć na pewne zwycięstwo wyżej notowanej drużyny RISER. Jak widać sport jest piękny i nieprzewidywalny i tym razem to się potwierdziło. Niespodziankę sprawiła drużyna Chłopaki nie płaczą odnosząc zwycięstwo nad Riser Volley i pozbawiła drużyne Quick gry w fazie play - off. #MVP tego spotkania został wybrany środkowy QUICKów - Marcin Krawczyk! QUICK VOLLEY CREW - EAGLE SPORT TEAM 2:0 (25:18; 25:16)

Chłopaki rzutem na taśmę meldują się w play-offach!

Po wysoko wygranym pierwszym secie, który dał nadzieję zawodnikom z Rudy Śląskiej, w drugim inicjatywę przejmują gracze z Jaworzna. Ostatecznie tie-break zadecydował o zwycięstwie, które wywalczyła drużyna Chłopaków i tym samym awansowała z ósmego miejsca do play-off. #MVP pojedynku został okrzyknięty najlepszy dzisiaj na boisku - Maciej Gryzik! RISER Volley Team Jaworzno - Chłopaki nie płaczą 1:2 (11:25; 25:13; 13:15)