RALS - Rudzka Amatorska Liga Siatkówki- Wyniki 4 luty 2022

Wyniki zakończonych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Eagle z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

Po pierwszym wyrównanym secie, w którym zwycięża drużyna spod znaku skrzydeł, w drugim secie różnica pomiędzy zespołami jest już trochę większa, a całe spotkanie kończy się w dwóch setach.

#MVP spotkania został wybrany zdobywca 10 punktów - Sebastian Słodkowski! Amator Volley Team - Eagle Sport Team 0:2 (22:25; 17:25)

Świetny mecz Tygrysów!

Zmotywowani zawodnicy z Będzina pewnie weszli w mecz i nie pozwolili Samatixowi na wyrównaną walkę. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra gra Tygrysów w elemencie blok - obrona, która bardzo przyczniła się do wygranej. W innych elementach gry każdy z graczy również dołożył swoją cegiełkę i tym sposobem mogą świętować zwycięstwo w swoim ostatnim meczu rundy zasadniczej.

#MVP meczu został wybrany najbardziej wszechstronny pod względem notowanych statystyk - Grzegorz Jagliński! Będzińskie Tygrysy - Samatix Katowice 2:0 (25:18; 25:17)

Bezproblemowe zwycięstwo RISERA!

W ostatnim spotkaniu dzisiejszego dnia gracze z Jaworzna zagrali pewny mecz i nie pozostawili złudzeń Amatorom pokonując ich w dwóch dosyć szybkich setach.

#MVP tego spotkania został wybrany środkowy RISERa - Szymon Piwowar, który popisywał się skutecznymi blokami i atakami! RISER Volley Team Jaworzno - Amator Volley Team 2:0 (25:13; 25:16)