Rudzka Amatorska Liga Siatkówki.

Przed nami ostatni mecz sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Już dziś zostanie rozegrany decydujący pojedynek w walce o 3. miejsce pomiędzy drużynami RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy.

Po pierwszym meczu dosyć gładko wygranym przez Jaworzno, a następnie walkowerze w drugim spotkaniu na korzyść Tygrysów, nadszedł czas na ostateczne starcie, które wyłoni zdobywcę trzeciego miejsca. Patrząc na to jak toczyły się rywalizacje tych drużyn w tym sezonie ciężko jest wyłonić jednoznacznego faworyta. Obie drużyny potrafią zaprezentować świetną grę, w której nie brakuje mocnych i skutecznych ataków, imponujących obron, wyśmienitych bloków czy świetnych zagrywek. Jednak każdemu z tych zespołów przytrafiały się również gorsze momenty. Tym razem z pewnością zadecyduje zarówno dyspozycja dnia, jak i to, która drużyna zabierze ze sobą więcej motywacji i pozytywnej energii, która przełoży się na świetne funkcjonowanie całej gry! Miejmy nadzieję, że zarówno Jaworzno jak i Tygrysy zaprezentują nam siatkówkę na wysokim poziomie i nie zabraknie w tym pojedynku walki o każdy punkt, i będziemy mogli być świadkami emocjonującego spotkania od początku do końca!

Serdecznie zapraszamy na ten mecz o godz. 20 oraz na rozdanie nagród za 3 i 4 miejsce, a także wręczenie nagród indywidualnych.