Rudzka Amatorska Liga Siatkówki - Wyniki 28 stycznia 2022

Wyniki RALS- 28 stycznia 2022

Kolejne łatwe zwycięstwo Pronetbudu!

Tym razem drużyna Pronetbudu bezproblemowo ograła Chłopaków, pozwalając im na zgarnięcie tylko 19 punktów w całym spotkaniu. Tym samym liderzy tabeli jeszcze bardziej umacniają swoją pozycję.

#MVP tego meczu został wybrany Maurycy Koćwin! Pronetbud vol.3 - Chłopaki nie płaczą 2:0 (25:9; 25:10)

RISER wygrywa trzeci mecz z rzędu!

Po dobrym początku meczu w wykonaniu obu drużyn i wyrównanym wyniku, w połowie pierwszego seta gracze z Jaworzna przejmują inicjatywę, którą wykazują również od początku drugiego seta. Mimo walki ze strony zawodników z Będzina całe spotkanie kończy się w dwóch setach.

#MVP potyczki został wytypowany środkowy zwycięzców - Michał Lipiarz! RISER Volley Team Jaworzno - Będzińskie Tygrysy 2:0 (25:18; 25:13)

Samatix zgarnia komplet punktów!

Po niezbyt wymagającym pojedynku Samatix pokonuje drużynę Amatora i wypracowuje sobie coraz lepszą pozycję przed play-offami.

#MVP tego spotkania został wybrany jak zwykle niezawodny Przemysław Borecki! Samatix Katowice - Amator Volley Team 2:0 (25:14; 25:18)